Tuesday, August 14, 2007

Mano paspirtukas

Štai su šiuo gražuoliu lekiu emerikietiškomis gatvėmis :)



1 comment:

lfx said...

laikai foto ant localhosto? smagu, tik kad ant mano localhosto jų nesimato... ;/